Müügitingimused

Ostuabi

Heategevusliku veebipoe Varjupaikade MTÜ e-pood (edaspidi Veebipood) omanik on Varjupaikade MTÜ (registrikood 80249280), asukohaga Rinnaku, Alustre küla, Viljandi vald, Viljandimaa, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest toodete ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Veebipoes olevad hinnad on Eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest.

Toote kohaletoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave toote kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimine 

 1. Toodete tellimiseks vali sobiv toode ja vajuta nupule "Lisa ostukorvi". Ostukorvi (paikneb lehe üleval) sisu on nähtav, kui klikkad selle peale.
 2. Kui tooted valitud, sisene ostukorvi lehele, vajutades lehe üleval olevat riba "Soorita ost". Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid, vajadusel eemaldada toode ostukorvist ja valida tarneviisi.
 3. Kui kaubad valitud, sisene tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „Soorita ost“.
 4. Tellimust vormistades täida aadressväljad.
 5. Vajutades „Tellimuse ülevaade“, saad kontrollida andmete korrektsust. Seejärel vajuta nuppu „Tasu arvega“ või sobival pangalingil. Arve saadetakse Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Kontrolli ka rämpsposti kausta.
 6. Kauba ostu-müügileping loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Ostja poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt. Tellimuse kinnitus saadetakse Ostjale e-postiga.
 7. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kohaletoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tasumine

Varjupaikade MTÜ e-poes vahendab makseid Maksekeskuse AS ja saab tasuda läbi järgnevate makseviisidega:

Swedbank, SEB Pank, COOP Pank, Luminor Pank, LHV pank pangalingiga. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Sind peale tellimuse vormistamist Sinu poolt valitud internetipanka. Sulle kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnita makse ning vajuta seejärel kindlasti nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

Varjupaikade MTÜle tehtud annetused on tulumaksuvabad.

Kohaletoimetamine

Kaup saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

Veebipoest ostes on kohaletoimetamise võimalusi kaks: SmartPost pakiautomaat või Omniva pakiautomaat. Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.  

Paki kättesaamine

Kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes. Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Tagastamisõigus

Varjupaikade MTÜ e-poest  ostetud tooted kannavad heategevuslikku eesmärki ning eeldame, et toode ostetakse soovist teha head ning toetada Eestima eri varjupaigas viibivaid loomi. Kui toode soovitakse mingil põhjusel tagastada, kehtib kõigile Veebipoest ostetud toodetele Eesti Vabariigi seadustes ette nähtud tagastamise kord.

Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus. 

Toote tagastamine:

 • Toote tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis ostmisest taganemise avaldus ning saata see toetus@varjupaik.ee hiljemalt 14 päeva jooksul toote kättesaamisest.
 • Tagastatav toode peab olema kasutamata ja kahjustamata.
 • Toote tagastamiskulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.
 • Raha tagastatud toote eest hüvitatakse Ostjale koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud toote maksumusele tagastatakse ka kauba kohaletoimetamise kulud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik. 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Varjupaikade MTÜ on isikuandmete vastutav töötleja, maksete teostamiseks edastame vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le ja veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kaup kohale toimetada.

Veebipood saadab Ostjale uudiskirju Ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest uudiskirjadest, andes sellest Varjupaikade MTÜle teada e-posti teel või järgides e-postis toodud juhiseid.