Kingi uus kodu kümnele kodu kaotanud loomale

Sinu kingitus aitab meil uude koju minekuks ette valmistada 10 looma – teha neile kõik vajalikud veterinaarprotseduurid, kiibistada, vaktsineerida ja kui nende vanus lubab, ka steriliseerida-kastreerida.

Pole harvad juhused, kus ühest majapidamisest jõuab varjupaika terve
koertekari. Nii sattus 2020. aasta sügisel Võru loomade varjupaika korraga lausa 13 koera: Akira, Ariel ja Aslan, Baxter, Klaus ja Kristof, Mari, Miki ja Mona, Piper ja Pipi, Tibu ja Tuki. Koerte elu oli normaalsusest kaugel, sest nende eest ei suudetud enam hoolitseda. Allakäiguspiraal sai alguse aga juba siis, kui jäeti steriliseerimata esimene emane ja kastreerimata isane koer.

Varjupaigas alustasime kohe koerte ettevalmistamist uude koju minekuks. See tähendab kõikide veterinaarprotseduuride tegemist kolmeteistkümnele koerale – kiipimised, vaktsineerimised, välis- ja siseparasiitide tõrjed, kastreerimised või steriliseerimised.

Ja nagu sellest veel vähe oleks, tegi Tibu meile vimka ja tõi ilmale 8 imearmsat kutsikat! Nii et kokkuvõttes andis üks majapidamine meile tööd 22 koera näol.

Iga uus kojuminek on nagu väikene ime, mille saame korda saata ainult tänu headele annetajatele. Mõnikord on vaja aga päris suurt imet..

Aitäh!