Kingi heategu ühele keerulise saatusega loomale

Sinu kingitus aitab ravida keerulise terviseprobleemiga looma ja ta taas jalule aidata.

Liiga sageli satub meie hoole alla väärkoheldud või keeruliste terviseprobleemidega loomi. 2020. aasta septembris jõudis varjupaika Nick, üks hiina harjaskoerte üheksapealisest kolooniast. Loomad elasid tillukeses korteris pead-jalad-koos kolme suure koera ja ligi tosina kassiga. Õue neid ei viidud, eluaset ei koristatud ja kui loomi hakati varjupaika toimetama, olid ka paljunäinud politseiametnikud näost rohelised…

Varjupaigas algas koertel uus elu ja tulevik paistis helge. Kuni märgati, et Nick kipub pidevalt kukkuma. Uuringutest selgus, et koera tagajalgade põlveliigestes on toimunud pöördumatud muutused, kõhetunud on ka reie- ja õlavöötmelihased. Lisaks liikumisraskustele on Nick pidevas valus ja ravimikulud käivad temaga kaasas elu lõpuni. 

Selleks, et koera elu oleks edaspidi normaalne ja valuvaba, tegeleti igapäevaselt tema taastusraviga. Varjupaiga veterinaartiim viis Nickiga iga päev läbi võimlemissessiooni ning paar korda kuus käis koer vesiravis ja massaažis.
 

Nicki lugu on vaid üks paljudest. Sina saad mõjutada ravi vajavate loomade saatust ja aidata neil täisväärtuslikku elu elada.

Aitäh!