Hakka ühe varjupaiga toetajaks

Sinu kingitus aitab varjupaiga hoolealuste koduootust turvalisemaks muuta.

Varjupaikade MTÜ-l on 6 varjupaika: Läänemaal, Pärnus, Tallinnas, Valgas, Viljandis ja Võrus, kus kanname igapäevaselt hoolt enam kui 500 koduta looma eest.

Varjupaika sattunud loomad peaksid uut kodu ootama elementaarsetes elamistingimustes, kuid oma tegutsemisaja jooksul oleme selle saavutamiseks meeletult pingutama pidanud.  

Nii alustas Pärnu varjupaik 14 aastat tagasi sõna otseses mõttes hamburgeriputkas, mida kasutasime nii kehvema tervisega kasside majutamiseks kui ka kontoriks, köögiks ja laoks. Vanas rongivagunis olid siseboksid koertele ja nende kohal boksid kassidele. Vagunit kütsime raudahjuga, millel pidi talvel pidevalt tuld all hoidma – nii päeval kui ööl, et loomadel külm ei hakkaks.

Aja jooksul on olud muidugi muutunud, kuid endiselt on meie põhifookus loomade heaolul. Praeguseks on hädavajalik vahetada varjupaikade vanad kassipuurid kaasaegsete roostevabast terasest hoiukohtade vastu, mis takistavad haiguste edasilevikut ja on loomadele ning meie töötajatele turvalised. Üks selline boks maksab 1000 eurot...

Meie varjupaigad võivad välja näha küll erinevad - mõni askeetlikum ja mõni juba päris uhke, kuid meie visioon, missioon ja põhiväärtused on samad. Soovime keskenduda sellele, milleks me loodud oleme – loomade abistamisele. 

Hakka meie varjupaiga toetajaks ja aita Läänemaa, Pärnu, Tallinna, Valga, Viljandi või Võru varjupaiga hoolealuste elu paremaks muuta!

Aitäh!